par mums

CREATOR (ĶĪNA) TECH CO, SIA


Aizjūras pārdošanas Dept


Kontaktpersona: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faksa numurs: + 86-755-26710105


Mobilais: +8613798299145 (24h)


E-pasts:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, bloka C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Rūpnīcas papildvalūtai: 5/F, 8 ēkas, Zhongyuntai Tehnoloģiskais parks, Tangtou 1st Road, Tangtou Kopienas, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Mājas > par mums

Dibināta 2001. gadā CREATOR (Ķīna) TECH co., LTD kļūst viens no vadošajiem augsto tehnoloģiju kompānijām, kas integrēts RD, ražošanu un tirdzniecību, maksājumu karšu, maksājumu skaidrā naudā un tiešsaistes maksājumu modulis. 2002. gadā sertificēts ISO9001 kvalitātes sistēmas autentificēšanu, RADĪTĀJS kļuva Shenzhen Hi-tech uzņēmuma 2003. Cienījams valsts Hi-tech uzņēmums 2008. gadā Creator klasificēt kā vienu no Shenzhen TOP 500 vidēja lieluma uzņēmumam 2009.

Kā pirmais uzņēmums, kas patstāvīgi izstrādāts iegulto karšu lasītāju un kartes Dozators, IZVEIDOTĀJS ir kartes maksājumu moduļa nozares līderis kā arī skaidras naudas maksājumu modulis gadījumā arī advancer tiešsaistes maksājumu nozarē, jo apgūt vismodernākās galveno tehnoloģiju.

Ar pastāvīgi studiju un pētījumu autors ir attīstīta septiņu seriālus, izsmalcinātu un inovatīvu produktu: karšu lasītājs publisko telekomunikāciju pietauvot termināla, motorizētiem lasītājs, pašapkalpošanās termināli, 3 1 motorizētiem lasītāja kartes izsniegšanas mašīnas, Dozators, tiešsaistes maksājumu moduli utt, esam gotten viens patents uz izgudrojumu, piecpadsmit Utility Model patenti, piecas EMV sertifikāti, CE atbilstības, vairākas programmatūras autortiesības un ražošanas licences utt. RADĪTĀJS ir ieguvusi popularitāti ar produktu uzticamību, ievērojamu sniegumu un saprātīgu cenu, produkti ir piemēroti finanšu, telekomunikāciju, pertrochemical rūpniecības, nodokļu mašīna, mazumtirdzniecības, apdrošināšanas, transporta un izklaides programmas jomā widly. Tās ātri, lielisks serviss klientiem Creator uzvar visaptverošu godu.

CREATOR pastāvīgi attīstās kopā ar vadības sistēmas modernizācija, plūsmas standartizācijas, arhitektūras intensifikāciju. Pamatojoties uz Ķīnu un devās pret pasauli, RADĪTĀJS varētu pastāvīgi smēde priekšu un uzturēt radošu, izveido grand izredzes ar klientiem, Maksims savstarpējā vērtību un uz priekšu labāk nozarei.