Produkta kategorija

CREATOR (ĶĪNA) TECH CO, SIA


Aizjūras pārdošanas Dept


Kontaktpersona: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faksa numurs: + 86-755-26710105


Mobilais: +8613798299145 (24h)


E-pasts:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, bloka C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Rūpnīcas papildvalūtai: 5/F, 8 ēkas, Zhongyuntai Tehnoloģiskais parks, Tangtou 1st Road, Tangtou Kopienas, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Mājas > Jaunumi > Saturs

RFID lasītājs: Lidostas identifikācijas sistēmu, izmantojot

Creator (Ķīna) Tech Co Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Plaša piemērošana RFID lasītājus jūsu dzīvē, padarīt to tiesības atzīst nozīmību RFID tehnoloģijas savā dzīvē. RFID tehnoloģijas apvienojumā ar lidostas identifikācijas sistēmu, kas būtu neparedzētas sekas?
Auto klīrenss inspekcijas sistēma ir kombinācija radiofrekvenču identifikācija un biometrisko ieceļošanas un abu izceļošanas zinātnes un tehnoloģijas pasažieru atmīnēšanas iekārtas. Pasažieru muitošanas laikā, sistēma būs uztveršanas apmeklētāju biometrisko informāciju, piemēram, sejas attēls, un tajā pašā laikā glabājas šķeldo lasīt pasažieru pases turētāja sejas digitālo attēlu nekā.
Auto klīrenss kontroles sistēma un imigrācijas iestādēm iepriekš saarhivētos fotogrāfijas nesēju, nekā tiesības apstiprināt grāmatojumu pasažieru un šķeldoti pases turētājam ir viens pats un ievērojami saīsināt laiku, kas vajadzīgs par imigrācijas kontroli.
Pirms gaisa pasažieru informācijas sistēmu veido aviosabiedrību pasažieriem pēc tam, kad reģistrācija ir pabeigta, reālā laika lidojuma pasažieriem paša personisko informāciju, piemēram, vārdus, dzimšanas datumu un citu transportu uz migrantiem galamērķa valsti veikt drošības vērtējumus, inspekcijas amatpersonas pie lidojuma ierašanās, aizdomīgu pasažieri vai mazāk populāri objektus var apgūt nepaklausīgs elementus no pārvarēt barjeru novēršanai.
RFID identifikācijas tehnoloģija lidostā, ērtāk un efektīvāk, uzlabot efektivitāti un ērtības ceļotājiem lidostā pārbaudes pieteikums.