Produkta kategorija

CREATOR (ĶĪNA) TECH CO, SIA


Aizjūras pārdošanas Dept


Kontaktpersona: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faksa numurs: + 86-755-26710105


Mobilais: +8613798299145 (24h)


E-pasts:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, bloka C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Rūpnīcas papildvalūtai: 5/F, 8 ēkas, Zhongyuntai Tehnoloģiskais parks, Tangtou 1st Road, Tangtou Kopienas, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Mājas > Jaunumi > Saturs

Viedkartes lasītājs produkti

Creator (Ķīna) Tech Co Ltd | Updated: Feb 02, 2016

RF idejas gaisa ID bezkontakta smart kartes lasītājs var lasīt un rakstīt kodu un lietojumprogrammu izstrādi. GAISA ID pieteikties bezkontakta viedkaršu lasītājs vairs nav nepieciešama manuāla ievadīšana var nodrošināt pareizu noteikšanu. Gandrīz visi 13.56 MHz bezkontakta/tuvuma kartes/sensoru etiķete sensor identifikācijas karti saderīgs.
Lasītājs ļauj lietotājam izmantot ēku piekļuves kartēm vai citas indukcijas 13.56 MHz tagus cita veida identifikators, kas ļauj lietotājiem ātri konfigurēt savu produkciju.
Par reģistrācijas kartes vai ID identitātes karšu lasītājs/testētājs, USB režīmu sacensties tastatūru, kartes datiem par atslēgas ievades rādītājs stāvoklī ekrānā. Pirms un pēc indukcijas kartes datus, nospiežot konfigurēto lasītājs.
To var izmantot savrupajam sistēmās vai izmantot programmatūras izstrādes komplektā (SDK) integrēt ar citām lietojumprogrammām. Kā integrēta lasītājs un to piemērošanu: datoru/LAN piekļuves sistēmas, vienotas pierakstīšanās uz, reģistrācijas karti, apmeklētāju vadības punktu pārdošana, laiku, lietotāja identifikācija, semināri un tā tālāk.

Pāri: Smart Card Reader līdzekļi

Nākamo: nē