Produkta kategorija

CREATOR (ĶĪNA) TECH CO, SIA


Aizjūras pārdošanas Dept


Kontaktpersona: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faksa numurs: + 86-755-26710105


Mobilais: +8613798299145 (24h)


E-pasts:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, bloka C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Rūpnīcas papildvalūtai: 5/F, 8 ēkas, Zhongyuntai Tehnoloģiskais parks, Tangtou 1st Road, Tangtou Kopienas, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Ķīna

Mājas > Jaunumi > Saturs

ToneTag, bezkontaktu maksājumu risinājumu piegādātājs, saņēma 1,3 miljonus latu riska kapitālā

Creator (Ķīna) Tech Co Ltd | Updated: Jan 18, 2018

Saskaņā ar ārvalstu plašsaziņas līdzekļu avotiem strausu riska mediji saprot, ka ToneTag, bezkontaktu maksājumu risinājumu sniedzējs, paziņoja, ka no Tropical Star Limited ir nopelnījis 1,3 miljonu ASV dolāru lielu riska kapitālu.


Līdz šim uzņēmuma kopējais finansējums ir pārsniedzis 2,3 miljonus ASV dolāru.


Strausu venture Media arī uzzināja, ka ToneTag pievērš uzmanību bezkontakta mobilo maksājumu tehnoloģijai un koncentrējas uz NFC un QR kodu tehnoloģijām. Lai uzlabotu pakalpojumu, ToneTag ir sadarbojies ar vairākām vietējām bankām un digitālo seifu kompānijām, lai nodrošinātu darījumus ar mobilajiem telefoniem, POS automātiem, karšu lasītāju un citām nesaistītām ierīcēm.


Tomēr uzņēmuma nodošanas posmā uzņēmums konstatēja, ka QR koda skenēšana neizdevās ļoti augstā līmenī - 40%, tādēļ viņi uzskatīja, ka būtu efektīvāk izmantot bez nolaišanās tehnoloģiju.


Lietotāji tagad var izmantot ToneTag tehnoloģiju, lai izņemtu skaidru naudu no banku bankomātiem, un viņiem ir tiesības izvēlēties no dažādiem darījumu kanāliem, piemēram, digitālajām portfeļiem vai banku mobilajām lietojumprogrammām, un vissvarīgākais - visu pārvedumu darījumu veikšanai ir nepieciešamas tikai trīs sekundes.


Tiek ziņots, ka ToneTag bizness aptvēra vairāk nekā 250 000 tirgotāju nesaistītu ierīču, un 2016. gada novembrī platformai ir piekļuve vairāk nekā 18 miljoniem patērētāju ierīču.